Because you need time for yourself!

+389 47 22 33 55
IMG_4180

Viola Fitness

Повеќе

Вежбајте фитнес во комбинација со пилатес
и комбинирајте добра исхрана за врвни резултати…

IMG_3914

Третмани на лице

Направете вашата кожа
повторно да заблеска и дише!

Viola Beauty

IMG_3986

&

Viola Beauty

spa...

Повелете во Viola Beauty
и откријте ја тајната за вашата убавина!

Viola Beauty Center

Because you need time for yourself.

Специјализирани сме за

Viola Beauty Centar

Домашната нега не е доволна за да го постигнете тоа. На секој од нас му е потребна помош од стручни и искусни професионалци. Доколку сакате да го вратите сјајот на вашето лице, посетете не.

  • Масажи
  • Фитнес
  • Шминка
  • Маникир, педикир
  • Третмани за лице
250
Клиенти
60
Терапии
75
Процедури
120
Третмани

Новости и совети

Прочитајте ги најновите информации и совети

Уред кој е дизајниран за изведување на безболни и релаксирани третмани на масажи со притисок. Оваа опрема, која се состои од специјален дел кој е…

BEAUTY AIR MASSAGER